Batony personalizowane – czy to dobry sposób na reklamę firmy?

Wiele osób batony muesli traktuje jako zamiennik tradycyjnych słodyczy. Zabiera je ze sobą do pracy. Dostępne w ofercie Cukierni Ani batoniki personalizowane zbożowe są ręcznie wytwarzane, a co za tym idzie są pełnowartościowe i zdrowe. W batonach personalizowanych zbożowych mogą się znaleźć między innymi płatki owsiane, sezam, siemię lniane, albo miód. Cechą wyróżniającą tych batonów personalizowanych może być jadalne logo firmy, które zostanie nadrukowane w lukrze.

Batony personalizowane – kiedy warto je zamówić?

Baton personalizowany to odpowiedni upominek zarówno dla firmy, jak i dla bliskiej Ci osoby. Można je zamówić na przykład na wesele i podarować gościom albo taki baton personalizowany może stanowić bardzo miły dodatek do prezentu, na przykład z okazji komunii lub ślubu. Batony personalizowane i ogólnie słodycze reklamowe mogą być również bardzo pomocne w budowaniu prawidłowych relacji biznesowych. Gdy Twój klient lub kontrahent poza zamówioną usługą lub produktem otrzyma również taki drobny, zdrowy upominek, to z pewnością będzie Cię lepiej wspominał. Słodycze reklamowe, w tym batony personalizowane warto jest zamówić przede wszystkim na eventy, konferencje, meetingi, czy spotkania biznesowe. Nasze słodycze reklamowe wyróżniają się nie tylko bardzo estetycznym wyglądem, ale również są wyjątkowo smaczne. Batony personalizowane bardzo dobrze wpisują się w obecnie bardzo modny zdrowy styl życia. To słodycze reklamowe w wersji fit, które zawierają duże ilości błonnika oraz składników mineralnych.

Batony personalizowane – dlaczego warto je zamówić właśnie u nas?

Batony zbożowe ogólnie cieszą się dobrą opinią. My tworzymy batony z sercem, przygotowane specjalnie na Twoje zamówienie. Każdy baton personalizowany, który jest robiony przez Cukiernię Anie, został przygotowany z bardzo dużą starannością. To Ty określasz, jaki kształt ma mieć baton personalizowany, jakie chciałbyś żeby pojawiło się na nim logo. Co istotne, oznaczenie firmy, czyli logo również jest całkowicie jadalne. W dodatku możemy wyprodukować dla Ciebie dowolną ilość batonów personalizowanych. Przykładana jest bardzo duża waga do końcowego wyglądu batonów personalizowanych z cukierni Ani. Pakowane są w woreczki celofanowe, które estetycznie wyglądają i pozwalają słodyczom zachować świeżość na dłużej. W dodatku na życzenie klienta, związywane są ozdobnymi wstążkami. Każdy klient z pewnością doceni taki drobny prezent przygotowany specjalnie dla niego. Artykuł partnerski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *