Hurtownia gastronomiczna HYBRYDA

Hurtownia gastronomiczna HYBRYDA jest miejscem, dzięki któremu można wyposażyć minibary, pizzerie czy restauracje w specjalistyczny sprzęt. Firma działa na terenie całej Polski. Jej współpraca z wieloma znanymi producentami sprawia, że można liczyć na dostęp do urządzeń w atrakcyjnych cenach. Na korzyść wpływa również darmowe przygotowanie projektu oraz jego montaż.

Piec konwekcyjno parowy

Wszystkie lokale gastronomiczne posiadają wspólne cechy, które wpływają na komfort pracy kucharzy. Jedną z nich jest specjalistyczne wyposażenie, do którego zaliczyć można piec konwekcyjno parowy. Dwa popularne obecnie na rynku rodzaje (gazowy i elektryczny) są niezbędnym elementem każdej restauracji. Dostępne są w wielu rozmiarach, dlatego łatwo jest dopasować je do potrzeb lokalu.

Zmywarka kapturowa


Jedno z urządzeń, którego nie powinno zabraknąć w lokalu gastronomicznym, to zmywarka kapturowa. Producenci wykonują je ze stali nierdzewnej, dzięki której można liczyć na długą żywotność sprzętu oraz łatwe utrzymanie go w czystości. Na rynku dostępne są zmywarki kapturowe w różnych rozmiarach, a wybór modelu powinien być dostosowany do potrzeb konkretnej restauracji.


Piec do pizzy


Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie jakiejkolwiek pizzerii bez odpowiedniego pieca do pizzy. Zwykle konkretny model dopasowuje się do potrzeb lokalu gastronomicznego. Na rynku dostępne są warianty jednokomorowe lub dwukomorowe. Wykonywane są najczęściej z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki której można liczyć na wydłużoną żywotność sprzętu oraz łatwe zachowanie go w czystości. Umieszczane są na specjalnie zaprojektowanych podstawkach / stojakach.

Szafy chłodnicze


W lokalach gastronomicznych często spotyka się różnego rodzaju szafy chłodnicze. Można zauważyć, że część z nich posiada przeszklone drzwi, dzięki którym łatwo jest określić ich zawartość. Występują one w wielu rozmiarach, więc najlepiej dopasować je do potrzeb konkretnej restauracji. Zwykle konstruowane są ze stali nierdzewnej, która wydłuża żywotność urządzenia oraz pozwala na utrzymanie go w czystości.

Zmywarki do garnków


Zmywarki do garnków od takich producentów, jak Fagor, Hobart czy Stalgast, są urządzeniami wykonanymi najczęściej z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Materiał ten wpływa na wydłużenie ich żywotności oraz ułatwia utrzymanie ich w czystości. Posiadają one zwykle intuicyjny panel obsługi, zatem nie powinno być żadnych problemów podczas ich użytkowania. Występują w wielu rozmiarach, a model dopasowuje się do potrzeb konkretnego lokalu gastronomicznego.

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55

E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl

NIP: 6312312497, REGON: 241677598

ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice

Artykuł partnerski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *