Jak wybrać kultowy regał dąb sonoma?

Praktycznie każdy z nas podczas aranżacji wnętrz, przykłada ogromną wagę do wyboru mebli. Wiele osób sądzi, że regał to tylko prosta, nudna szafka z półkami. Nie prawda! Regał wcale nie musi być nudny i prosty! Chcesz się dowiedzieć więcej na ten temat? Przeczytaj nasz artykuł!

Dobór regału – co tak naprawdę powinieneś wiedzieć?

Podczas wyboru regału do mieszkania, powinniśmy przede wszystkim sugerować się tym, aby pasował do wnętrza, w którym ma zostać ustawiony oraz aby był praktyczny. Bardzo ważne jest również to, co konkretnie ma się znajdować na półkach, zadaniem regału jest wyeksponowanie naszego wyposażenia. Istotne jest również to, aby regał był dostosowany do masy artykułów, które będą się w nim znajdować. Zbyt obciążone półki, pod wpływem ciężaru nadmiernej ilości przedmiotów, mogą się wygiąć, przez co mebel przestanie wyglądać estetycznie. Regał musi być stabilny!

Regał dąb sonoma

kliknij w zdjęcie powyżej i zobacz ofertę regałów dąb sonoma sklepu meblowego Edinos.

Design – coś, co nadaje regałowi oraz wnętrzu charakteru

Kiedy już wiemy, co konkretnie chcemy wyeksponować, pora na wybór regału. Obecnie najbardziej popularne na rynku są regały w kolorze dąb sonoma. Dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach.

Ciekawym rozwiązaniem są regały schodkowe, są one praktyczne i ostatniego czasu bardzo modne. Nowoczesny kształt oraz zastosowany materiał sprawiają, że regał ten jest bardzo komfortowy w użytkowaniu. Produkt ten ze względu na swoją wytrzymałość i design cieszy się ogromnym powodzeniem wśród fanów nowatorskich rozwiązań. Minimalistyczna forma tej szafki z pewnością zwróci uwagę nie jednego gościa, a ty będziesz się mógł cieszyć wykreowanym przez siebie wnętrzem.

Kolejną interesującą opcją jest duży regał z symetrycznymi półkami, bez ściany tylnej. Jego nowoczesność opiera się na genialnej prostocie. Minimalistyczny wygląd sprawia, że aranżacja naszego wnętrza jest idealnie wywarzona. Praktyczne wymiary półek umożliwiają wygodne ustawianie przedmiotów oraz zdejmowanie ich, dzięki czemu użytkowanie tego regału jest łatwe i przyjemne. Regał ten jest nie tylko interesującym elementem naszego pomieszczenia, ale przede wszystkim funkcjonalnym narzędziem do organizacji naszej przestrzeni życiowej.

Intrygującą alternatywą są innowacyjne regały wiszące. Postawę stanowi stabilna konstrukcja, która sprawia, że półka ta jest bardzo wytrzymała. Produkt ten dzięki swoim właściwościom chemicznym nie przebarwia się, dzięki czemu łatwo go utrzymać w czystości. Design oparty na prostym projekcie wydaje się banalny, ale na tym polega jego wyjątkowość.

Gdy urządzamy nasze mieszkanie, powinniśmy pamiętać, że otaczająca nas przestrzeń powinna być ładna, funkcjonalna i praktyczna. Wykorzystując minimalistyczne regały, kreujemy nie tylko modne i designerskie wnętrze, ale przede wszystkim bardzo komfortowe miejsce do codziennego życia.

Artykuł partnerski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *