Mikser planetarny do cukierni

Urządzenia kuchenne, zaraz po dobrych składnikach i wiedzy, stanowią połowę sukcesu kucharza. Ułatwiają codzienną pracę w kuchni i sprawiają, że przygotowane potrawy są smaczne. Jednym z tych urządzeń jest mikser planetarny. W dalszej części artykułu dowiesz się czym jest i czym różni się od tradycyjnego miksera. Podpowiemy także czym się kierować przy wyborze miksera planetarnego.

Czym rożni się mikser planetarny od zwykłego miksera?

Kosmiczna nazwa urządzenia kuchennego nie jest dziełem przypadku. Mikser planetarny zwany także miesiarką planetarną swoim wyglądem przypomina kosmicznego robota. Gustowny wygląd sprawia, że urządzenia pięknie wkomponowują się w aranżacji kuchni oraz lokalu gastronomicznym. Jest ciężki, solidny i nowoczesny z wyglądu. Ze względu na swoją masywność i wytrzymałość z łatwością poradzi sobie z zadaniami, które przerastają zwykłe miksery domowe. Wydajnie miesza, ubija i uciera produkty spożywcze. Mikser planetarny może także służyć nam jako młynek do kawy lub maszynka do mięsa

Duża ilość przycisków i funkcji pozwala na większe pole do popisu podczas przygotowywania posiłków. Z tego powodu urządzenia planetarne są chętnie wybierane nie tylko do punktów gastronomicznych, ale także do użytku domowego. Automatyczne opuszczanie misy oraz innowacyjne, ledowe podświetlenie wyróżnia urządzenia planetarne od tradycyjnych. Spodobały Ci się funkcje i możliwości jakie oferuje miesiarka planetarna ? Duży wybór profesjonalnych mikserów planetarnych znajdziesz na gastroprodukt.pl. GastroProdukt Professional swoją ofertę kieruje głównie do piekarni i cukierni. Produkty mają bardzo duże widełki cenowe. Ceny wahają się od tysiąca kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb.


Czym się kierować i jak wybrać najlepszy mikser planetarny?

Kupując urządzenia kuchenne chcemy przede wszystkim, aby wyręczały nas z wykonywania ciężkich prac oraz służył przez wiele lat. Jednym z kluczowych parametrów podczas wyboru miksera planetarnego jest jego wytrzymałość. Urządzenie przeznaczone jest do ciągłej pracy pod obciążeniem, dlatego musi mieć opinię przede wszystkim wytrzymałego i niezawodnego sprzętu. Solidne, nierdzewne materiały gwarantują długowieczne działanie takich elementów jak mieszadło i spirala. Kolejnym parametrem na który warto zwrócić uwagę jest oczywiście intuicyjność obsługi. Nowoczesny sprzęt jest często rozbudowany o wiele programów i przycisków, które muszę zapewniać komfort używania. Cena będzie kolejnym czynnikiem branym pod uwagę. Obecnie droższy sprzęt nie zawsze jest lepszy od tańszego. Zalecamy czytanie opinii internautów uważając na marketing szeptany sprzedawców zachwalających swój produkt. Podczas wyboru sprawdź także warunki gwarancji oraz serwisu pogwarancyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *