Najmodniejsze bransoletki w 2020

Od kilku lat bransoletki cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Powstaje coraz więcej modeli, ale wyraźnie widać, co jest najmodniejsze. Skromne, minimalistyczne ozdoby cieszą się największym zainteresowaniem, ponieważ pasują do każdej stylizacji, a zarazem wyglądają elegancko.

Stylowe i modne bransoletki celebrytki

Najczęściej wybiera się proste zawieszki na bransoletkach lub też rzemykach albo sznurkach jubilerskich. Sporym zainteresowaniem cieszy się złoto, które w przypadku drobnych zawieszek traci nieco na swojej wystawności, ale nadal prezentuje się bardzo elegancko. Bransoletki celebrytki to zdecydowanie największy hit ostatnich lat. Taka biżuteria chętnie wybierana jest na prezenty zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Można bowiem przebierać wśród rodzajów baz dla bransoletek – poza klasycznymi łańcuszkami, zdecydowanie częściej wybieranymi przez kobiety – można znaleźć nieco cięższe modele, np. na rzemykach czy skórzanych paskach, które świetnie uzupełnią męską stylizację. Najchętniej wybieranymi wzorami bransoletek są znaki nieskończoności, kompasy, kotwice, motywy zwierzęce czy geometryczne.

Charmsy – modne bransoletki dla lubiących błyszczeć

W opozycji do minimalistycznych celebrytek stoją bransoletki na charmsy. Sama ich baza jest nieco większa od zwykłych łańcuszków, podobnie jak zawieszki. Takie modele są uwielbiane przez miłośników wyrazistej biżuterii, są też świetnym sposobem na to, by wyrazić swoją osobowość poprzez dobranie odpowiedniej, tematycznej ozdoby. Modne są zarówno te o określonych wzorach, jak i typowo ozdobne, wysadzane np. kamieniami szlachetnymi.

Bransoletki na charmsy są zazwyczaj srebrne lub złote, a ich charakter jest typowo kobiecy. W odróżnieniu od tych w typie celebrytek, trudno dobrać do nich pasujący naszyjnik czy kolczyki. Są też wystarczająco wyraziste, by stanowić jedyną ozdobę stylizacji, choć na bazie można nosić dowolną ilość zawieszek, co sprawia, że bransoletka może być zarówno bardziej elegancka, jak i ekstrawagancka.

Artykuł partnerski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *