Pizza czy popcorn? Co można przyrządzić w domu, dzięki nowym sprzętom AGD?

Spędzając wolny czas w domu, często sięgamy po przekąski. Najczęściej są to popcorn oraz pizza. Zapewne przyrządzasz je w tradycyjny sposób. Zobacz jak za sprawą nowoczesnych sprzętów AGD ułatwić sobie pracę w kuchni.

Bez względu na to czy spędzasz wolny czas przed telewizorem, siadasz do romantycznej kolacji we dwoje lub urządzasz domową imprezę, przydadzą Ci się umiejętności kulinarne oraz domowy sprzęt AGD. Zapewne popcorn przygotowujesz w garnku pod przykrywką, a pizzę pieczesz w piekarniku? Po przeczytaniu artykułu, zmienisz swoje podejście i nawyki w kuchni. Sprawdź jak w domowych warunkach przygotować profesjonalny popcorn oraz pizzę.


Pizza jak z włoskiej pizzerii?

Większość z nas piecze pizzę w piekarniku. Przekąska jest dobra, ale sporo jej brakuje do smaku, jaki znamy z lokalnej pizzerii. Powodem jest nieodpowiednia temperatura pieczenia oraz brak kamiennej płyty. Aby pizza wyszła smaczna i chrupiąca, koniecznie musi leżeć na kamiennej płycie podczas pieczenia. Profesjonalne piece są drogie i duże. Nadają się jedynie do barów i restauracji. Co powiesz na temat domowego pieca do pizzy? Domowe urządzenie marki Ariete posiada wszystkie niezbędne funkcje profesjonalnego pieca, a przy tym jest mobilne i małe gabarytowo.

Domowy piekarnik do pizzy posiada moc 1200 W i wyposażony jest we wspomnianą wcześniej kamienną płytę, która nagrzewa się do temperatury 400 stopni C. Wyposażony jest w 5 poziomów pieczenia, a sam czas otrzymania gotowej pizzy wynosi zaledwie 4 minuty. Aby upiec domową pizzę w tradycyjnym piekarniku, potrzebujemy minimum 15 – 20 minut.

Pizza z pieca marki Ariete zarówno smakiem jak i aromatem nie różni się od włoskiej pizzy pieczonej w profesjonalnym piecu. Kolejnym plusem urządzenia jest możliwość pieczenia i podgrzewania pozostałych przekąsek, dań obiadowych, deserów oraz warzyw.


Popcorn, który smakuje jak w kinie?

Popcorn, a w szczególności z karmelem jest ulubioną przekąską miłośników kina domowego. Lubią go dzieci oraz dorośli. Nie wiadomo kiedy znika ze stołu. Zapewne przygotowujesz popcorn w garnku pod przykrywką, na patelni lub w mikrofali? Nie jest to zdrowe rozwiązanie. Od dziś możesz używać domowego urządzenia, które dotychczas zarezerwowane było jedynie profesjonalnym lokalom gastronomicznym. Użycie maszyn do robienia popcornu w domu jest proste i intuicyjne. Jest doskonałą alternatywą dla garnka lub patelni z pokrywką. Dzięki niej przygotujesz popcorn bez dodatku oleju, a sama przekąska będzie dostępna w każdej chwili. W zaledwie 2 minuty otrzymasz porcję popcornu prosto do kubka. Małe gabaryty sprawiają, że znajdzie się na nie miejsce w każdej kuchni.

Czekamy na Wasze opinie i komentarze po użyciu pieca do pizzy oraz maszyny do popcornu.

Artykuł partnerski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *