Kolczyki z kamieniami szlachetnymi na każdą okazję

Kolczyki srebrne są najczęściej wybieraną biżuterią damską. Szukasz oryginalnych kolczyków podkreślających urodę i nie chcesz wydać dużych pieniędzy? Jeśli tak, to artykuł jest właśnie dla Ciebie. Wyjaśnimy w nim jak dobrać odpowiednią biżuterię do rysów twarzy. Sprawdź ekskluzywne kolczyki srebrne z kamieniami szlachetnymi.

Jak dobrać kolczyki do twarzy?

Kolczyki zarówno srebrne jak i złote są najczęściej wybieraną biżuterią przez kobiety. Dobrze dobrane kolczyki podkreślają rysy twarzy i dodają wdzięku. Bardzo często od doboru biżuterii, zależy efekt końcowy profesjonalnego makijażu oraz stylowej garderoby. Zatem jak dobrać kolczyki srebrne do twarzy? Odpowiednio dobrana biżuteria pozwala modelować naszą sylwetkę.

Kolczyki dla młodych pań.

Młode kobiety najczęściej sięgają po srebrne kolczyki o kształtach figur geometrycznych. Biżuteria w kształcie kwadratu, prostokąta, koła lub rombu wygląda oryginalnie i przyciąga wzrok. Tego typu kolczyki możesz nosić każdego dnia. Paniom z trójkątną oraz prostokątną twarzą zalecamy kolczyki okrągłe lub w formie kuli. Natomiast dla osób z owalnym kształtem twarzy rekomenduje się kolczyki kwadratowe lub w formie kostek.

Kolczyki dla dojrzałych kobiet.

Dojrzałe panie preferują kolczyki zdobione perłami lub kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Takie połączenie sprawia, że wyglądamy elegancko. Paniom z okrągłymi rysami twarzy w celu wysmuklenia, rekomendujemy dłuższe kolczyki. Okrągła twarz doskonale wygląda w kanciastych kolczykach. Sklep z biżuterią Prana posiada w swojej ofercie 390 srebrnych kolczyków w różnych stylach. Charakteryzują się perfekcyjnym wykonaniem ze szlachetnych materiałów najwyższej próby. Wybór odpowiadających nam srebrnych kolczyków z pewnością nie będzie trudny. Doświadczeni sprzedawcy pomogą każdemu w doborze biżuterii.

Długość włosów a wybór kolczyków.

Przy doborze kolczyków do długości włosów, panuje zasada odwrotności. Istotny jest także kolor włosów. Kobiety z krótkimi włosami powinny przede wszystkim dobierać kolczyki w zależności od rysów twarzy. Przy krótkich włosach, biżuteria jest wyeksponowana. Panie z długimi i średniej długości włosami mogą swobodnie dobierać model i kształt kolczyków. Przy zakładania włosów za ucho, obowiązuje jednak zasada doboru kształtu biżuterii do rysów twarzy.

Podsumowanie.

Kolczyki powinny być wygodne i dopasowane do naszej urody. Powinniśmy czuć się w nich swobodnie. Dobrze dobrana biżuteria podkreśla nasz styl i charakter. Srebrne kolczyki są doskonałym pomysłem na elegancki prezent. Pasują do większości okazji oraz strojów. Charakteryzują się uniwersalnością oraz skromnością. W połączeniu z kamieniami szlachetnymi stanowią idealne połączenie. Koronnym argumentem przemawiającym za wyborem srebrnych kolczyków jest ponadczasowość i niewychodzenie z mody. Mając na uwadze wciąż rosnące ceny metali szlachetnych, biżuteria może być traktowana także jak praktyczna inwestycja.

Artykuł partnerski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *