Topper na tort urodzinowy – spersonalizuj wypiek i nadaj mu wyjątkowego znaczenia

Tort urodzinowy wymaga szczególnej, ozdobnej oprawy. Nie masz wystarczających umiejętności, aby zabrać się za jej samodzielne wykonanie? Nic nie szkodzi – skorzystaj z nowoczesnej metody i postaw na dekorację w formie topperu. W ten sposób spersonalizujesz wypiek i nadasz mu wyjątkowego znaczenia. W dzisiejszym artykule pokażemy Ci, dlaczego warto dodać topper na tort urodzinowy oraz pomożemy Ci dobrać odpowiedni wariant ozdoby.

Dlaczego warto dodać topper na tort urodzinowy?

Tort urodzinowy to wypiek o szczególnym znaczeniu. Jest on bowiem dedykowany solenizantowi w ramach obchodzonego święta. Tym samym musi mieć wyjątkową oprawę. Wydawać by się mogło, że jej stworzenie to trudne zadanie. Na szczęście obecnie wiele się zmieniło, gdyż na rynku dostępne są już rozwiązania, które potrafią być naprawdę efektowne, a jednocześnie nie wymagają posiadania wyjątkowych zdolności cukierniczych ani plastycznych. Mowa tutaj o gotowych ozdobach.

Jedną z nich jest topper na tort urodzinowy, który wystarczy umieścić na cieście tuż przed jego podaniem. Czynność tę wykonasz zaledwie w kilka sekund. W rezultacie w bardzo łatwy sposób wzbogacisz wypiek wizualnie i nadasz mu wyjątkowego znaczenia. Z pomocą toppera możesz też dopasować ciasto do wydarzenia i wskazać okazję, na jaką tort został sporządzony. Wystarczy jedynie, że dopasujesz odpowiedni wariant dekoracji, o czym przekonasz się już za moment.

Jaki topper wybrać do ozdobienia urodzinowego wypieku?

Toppery stały się na tyle popularne, że aktualnie mogą przyjmować różne oblicza. Różnorodne kształty, wzory, a także napisy – to daje Ci naprawdę wiele możliwości. Nie oznacza to jednak, że Twój wybór może być przypadkowy. Wbrew pozorom wszystko musi zostać dokładnie przemyślane. Zanim więc zdecydujesz się na konkretny wariant ozdoby, zastanów się dobrze nad tym, jaki efekt chcesz uzyskać.

Większość osób stawia na klasykę. Topper w takim wydaniu zawiera po prostu odpowiednio dopasowane napisy, takie jak: tekst urodziny ze wskazaniem liczby określającej wiek solenizanta, wszystkiego najlepszego, sto lat itp. Są też różne uniwersalne dekoracje, w postaci np. serca, które możesz zadedykować bliskiej Ci osobie.

Nie są to jednak jedyne opcje – zwłaszcza jeśli przyjęcie ma określoną tematykę. Wówczas możesz pokusić się o stworzenie wypieku, który nawiązuje do charakteru imprezy bądź też zainteresowań solenizanta. Sport, żeglarstwo, a może muzyka – wybór jest naprawdę duży. Taki topper doskonale spisuje się także na urodziny dzieci. W tym wypadku zadbaj o to, by było kolorowo, pomysłowo i efektownie.

Artykuł partnerski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *