Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom

W dzisiejszych czasach mamy coraz większa świadomość jak ważny jest zdrowy styl życia. Oznacza to, że dużą uwagę zaczynamy przywiązywać do codziennej aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania. Jednym z najprostszych sposobów, żeby dostarczyć sobie odpowiednią dawkę witamin, minerałów i niezbędnych składników odżywczych, będzie codzienna współpraca z nowoczesną wyciskarką do warzyw i owoców. Pozwala ona na szybkie przygotowanie świeżych, klarownych soków, które zapewnią nam dużo energii i dobre samopoczucie przez cały dzień.

Jak wybrać dobra wyciskarkę ?

Na rynku jest bardzo duży wachlarz producentów, którzy oferują wyciskarki różnego typu. Najczęściej spotkać można wielozadaniowe wyciskarki poziome i bardzie innowacyjne – pionowe. Sercem każdej wyciskarki jest wałek ślimakowy i to od niego zależy, jakiej jakości będzie produkowany sok. Cały proces produkcji polega na dokładnym miażdżeniu warzyw i owoców przez wałek, a następnie przeciskaniu ich przez gęste sitko. Wyciskarki oferowane na rynku są to urządzenia jedno lub dwuślimakowe, przy czym ten drugie charakteryzują się większa wydajnością i efektywnością, a sok z nich uzyskiwany jest najbardziej klarowny. Dlatego wybierając model dla siebie, warto dokładnie zapoznać się z oferowanymi urządzeniami i zastanowić się jakie są potrzeby naszej rodziny oraz jakie funkcje są dla nas kluczowe.

Marka Hurom – symbol najwyższej jakości.

Jednym z producentów, którzy oferują bardzo szeroka gamę wyciskarek jest firma Hurom. Ta renomowana firma znana jest z tego, że wsłuchuje się w potrzeby swoich klientów i stara się produkować urządzenia, które pozwolą na ich spełnienie. Wśród proponowanych przez nich modeli znajdziemy wyciskarki pionowe i poziome. Te pierwsze stworzone zostały głównie z myślą o oszczędności miejsca w kuchni. Wyciskarki poziome to często wielofunkcyjne urządzenia kuchenne, wyposażone w dodatkowe nakładki, dzięki którym można je przekształcić w wielozadaniowy kombajn kuchenny. Sztandarowym i bardzo popularnym modelem wielofunkcyjnym jest Hurom Chef GD plus. Oprócz podstawowej funkcji jaką jest wytwarzanie soku, można go wykorzystać do przygotowywania makaronu, produkcji koktajli, przecierów czy mleka roślinnego. Po wykorzystaniu dodatkowych nakładek można również przyszykować papkę dla dziecka czy wyprodukować masło roślinne.

Wszystkie wyciskarki Hurom cechują się bardzo wysoką wydajnością oraz intuicyjną, prostą obsługą. Dodatkowym argumentem przemawiającym za użytkowaniem urządzeń tej marki jest nieskomplikowany i szybki proces czyszczenia. Wszystkie te zalety powodują, że wyciskarki marki Hurom są jednymi z najlepiej sprzedających się urządzeń na świecie, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Wysokość sprzedaży produktów marki Hurom sięga prawie 10 milionów urządzeń rocznie w ponad 50 krajach na całym świecie.

Własnoręcznie przygotowany, świeży sok z wyciskarki wolnoobrotowej to prawdziwa bomba witaminowa dla naszego organizmu. Zakup profesjonalnych urządzenia Hurom do naszej kuchni z pewnością pozwoli na delektowanie się ulubionymi smakami i korzystanie z dobroczynnych darów natury. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

https://hurompolska.pl/

Artykuł partnerski

Jedna odpowiedź do “Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom”

  1. Mam wyciskarkę i to jeden z najlepszych sprzętów w mojej kuchni. Świetnie wyciska owoce i warzywa. Nie wyciskam jedynie tych mięsistych, bo wiele się marnuje, np. banany rozdrabniam w blenderze kielichowym, a potem dodaję do gotowego soku. Wyciskarka jest świetna, polecam wszystko. Warto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *