Zmywarka do zabudowy Electrolux – TOP 3 najlepsze modele

Chcesz kupić dobrze ocenianą zmywarkę do zabudowy? Przyjrzyj się bliżej ofercie marki Electrolux. Sprzęty są chwalone w recenzjach za niezawodność i łatwe sterowanie. Dowiedz się, na jakie kwestie zwracać uwagę, by dobrać odpowiedni sprzęt, który posłuży ci długo po zakupie.

Zmywarka do zabudowy – czy to dobre rozwiązanie?

Wahasz się między zmywarką do zabudowy a wolnostojącą? Osoby ceniące estetycznie urządzone wnętrze bez wahania wskażą na urządzenie pierwszego rodzaju. Jednak nie tylko aspekty wizualne powinny przemawiać za tykim wyborem! Urządzenie do zabudowy oznacza łatwiejszą wymianę sprzętu na nowy, bez konieczności spędzania godzin na porównywaniu kolorystyki, która będzie pasować do lodówki czy kuchenki. Każdy model w zabudowie działa dyskretniej – to kwestia dodatkowej izolacji. Ma to znaczenie szczególnie wtedy, gdy salon połączony jest z kuchnią i nie chcesz, by zmywarka przeszkadzała ci w pracy lub relaksie. Łatwiej także takie urządzenie utrzymać w czystości. Masz w domu małe dzieci? Ponieważ panel sterowania znajduje się wewnątrz zmywarki, maluchy przypadkowo nie włączą ani wyłączą zmywania.

Jak widzisz, korzyści jest wiele! Czy są jakieś niedogodności związane ze zmywarką do zabudowy? Dotyczą przede wszystkim nieco bardziej złożonego montażu. Możesz jednak zaangażować do tego eksperta – wystarczy zaznaczyć to przy zamówieniu w sklepie online!

Jak wybrać dobrą zmywarkę? Najważniejsze kwestie

Zastanawiasz się, jakie parametry powinna mieć dobra zmywarka? Zacznij od określenia, czy szukasz modelu o szerokości 60 cm czy 45 cm. Pierwsza wielkość urządzenia jest taka sama jak klasycznej szafki kuchennej. To dobry wybór dla większych rodzin, a także osób, które chętnie i dużo gotują! Nie masz przestrzeni na pełnowymiarową zmywarkę? Zdecyduj się na mniej pojemny model. To również rozsądny wybór dla osób, które stołują się głównie na mieście – par i singli.

Jakie inne parametry mają znaczenie? Przeanalizuj także:

 • pojemność urządzenia;
 • programy zmywania;
 • klasę energetyczną;
 • zużycie wody;
 • generowany hałas;
 • zastosowane technologie;
 • łatwe sterowanie;
 • możliwość dostosowania wnętrza urządzenia do swoich potrzeb.

Polecane zmywarki Electrolux – jaką kupić?

Ile kosztuje dobrze oceniana zmywarka Electrolux? Warte uwagi modele kupisz za mniej niż 2000 zł. Chcesz więcej innowacyjnych rozwiązań? Załóż budżet do 3500 zł! Zobacz, które urządzenia najlepiej się sprzedają!

 • ELECTROLUX EEQ43100L seria 600 QuickSelect – 45-centymetrowy sprzęt za 2000 zł, który zbiera wiele pozytywnych recenzji. Pojemność to 10 kompletów naczyń, które umyjesz, mając do dyspozycji osiem programów zmywania. Klasa energetyczna to F, a poziom hałasu – 47 db. Docenisz intuicyjne sterowanie QuickSelect, a także funkcję AirDry. Oznacza to, że po zakończeniu cyklu zmywania drzwi automatycznie uchylają się, by dopływ świeżego powietrza przyspieszył naturalne wysychanie naczyń. O pracy zmywarki poinformuje cię wskaźnik LedSpot.
 • ELECTROLUX Intuit EEM48321L MaxiFlex – model o szerokości 60 cm za nieco ponad 2000 zł. W środku zmieści się 14 kompletów naczyń – możesz je umyć, korzystając z ośmiu programów. Klasa energetyczna w tym przypadku to D, a poziom hałasu – 44 db. Znajdziesz tu wiele wartych uwagi rozwiązań, w tym wcześniej omówioną technologię AirDry i intuicyjne sterowanie QuickSelect. Możesz skorzystać też z opóźnionego startu urządzenia.
 • ELECTROLUX EEM69310L – sprzęt za ponad 3000 zł, w którym zmieścisz 15 kompletów naczyń! Do wyboru masz osiem programów zmywania. Klasa energetyczna tego modelu to D, a poziom hałasu – 44 db. Docenisz łatwe sterowanie QuickSelect, a także kosz na sztućce MaxiFlex. Dokładne suszenie naczyń to zasługa AirDry, czyli automatycznego uchylania drzwi po zakończeniu zmywania. Beam on Floor, czyli wyświetlacz podłogowy, poinformuje cię o aktualnym statusie pracy urządzenia.

Sprawdź wszystkie zmywarki do zabudowy Electrolux w sklepie MediaMarkt i przekonaj się, która z nich sprawdzi się w twojej kuchni!

Artykuł partnerski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *