Jaka biżuteria do sukni ślubnej?

W dzień ślubu wszystko musi wyglądać idealnie – zarówno dla przyszłej żony, jak i męża. Wyjątkowa kreacja, fryzura, makijaż i oczywiście biżuteria. Tylko jak dobrać biżuterię do sukni ślubnej? Żeby stworzyć wręcz niebiański efekt należy zwrócić uwagę na wiele szczegółów – liczy się każdy detal! Zestawy biżuterii to zazwyczaj kolczyki i naszyjnik, ewentualnie bransoletka. Oczywiście każdy z elementów powinien być do siebie idealnie dopasowany. Dodatkowo bardzo ważny jest krój sukni – delikatna i minimalistyczna kreacja pozostawia duże pole do popisu, a jej odcień może być wskazówką do dobrania metalu szlachetnego, czy kamieni, które go ozdobią. Panna Młoda w swój wielki dzień musi wyglądać olśniewająco, dlatego wybierając biżuterię idź za głosem serca, aby spełnić swoje najskrytsze marzenia!

Biżuteria ślubna – srebro, czy złoto?

Wybierając kruszec w biżuterii jest dość ważną sprawą. Zarówno srebro, jak i złoto posiadają w sobie wiele fantastycznych cech – to, co daje złotu przewagę to fakt, że jest nieco bardziej trwałe, a także można je znaleźć w wielu odcieniach! Jednakże wszyscy dobrze wiemy, że ceny srebra są korzystniejsze, a biżuteria ślubna zazwyczaj kupowana jest jedynie na tę okazję. Co nie zmienia faktu, że może stworzyć doskonałą pamiątkę! Złoto w ciepłym, żółtym, czy różowym odcieniu świetnie sprawdzi się do sukni w odcieniu mlecznym, czy ecru. Śnieżnobiałe kreacje aż proszą się o srebro lub złoto białe! Pamiętaj, aby w ślubnej kreacji wyrazić siebie – postaw na minimalizm, glamour, kobiecość – co tylko kochasz najbardziej! Po inspiracje dotyczące ślubnych kompletów możesz zajrzeć na stronę jubilera SAVICKI, tam znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Czy biżuteria ślubna powinna pasować do obrączek?

Coraz częściej słyszymy o tym, że biżuteria powinna zostać dopasowana do obrączek ślubnych, a aobrączka mieć ten sam motyw, co pierścionek zaręczynowy. Czy rzeczywiście powinno tak być? Owszem, jest to naprawdę świetny pomysł, jednakże jeżeli wybierzesz inaczej, nie ma w tym zupełnie nic złego. W końcu wiele par decyduje się na klasyczne obrączki z żółtego złota, a śnieżnobiała suknia ślubna lepiej wygląda połączona ze złotem białym. Dlatego też warto zwrócić uwagę na to, czy dobór biżuterii pod obrączki nie zaburzy Twojego pomysłu na całą kreację. Jeżeli nie – go for it! Perfekcyjne zespolenie wszystkich elementów kreacji przyniesie nic innego – tylko niewyobrażalne piękno…

Artykuł prtnerski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *